Променете го изгледот на вашиот дом или работен простор

Изработка и монтажа на пвц и алуминиумски прозорци и врати, гаражни врати, гилотини, продажба на блиндор врати, зебра завеси, венецијанки, ролетни комарници, туш кабини, продажба на ламинат, продажба на медијапански врати.

232

Клиенти

521

Проекти

7

Искуство

830

Производи

Кои сме ние

Винипласт

Нашата компанија започува со работа во 2017година со мисија да обезбедува постојан квалитет во изработката и монтажа на прозорци, врати, ламинат и сѐ што е вклучено во нашата дејност. • Изработка

  Располагаме со соодветен и кваливикуван кадар кој може да одговори на сите барања на клиентот.

 • Монтажа

  Екипата задолжена за монтажа својата работа ја извршува внимателно оставајќи зад себе задоволни клиенти кои со задовослтво нѐ препорачуваат на своите најблиски.

 • Продажба

  За целиот процес да може да го заокружиме, во нашето портфолио на работа вклучивме и продажба на медијапански варти.

Контактирајте нѐ

Ви стоиме на располагање за секоја Ваша потреба која може да ја покриеме од нашите услуги во кои сме успешни и за кои зборуваат многу наши задоволни клиенти.

076 351 819

Прозорци и врати

Кој не би сакал прозорци и врати практични,лесни за употреба,на долг рок.

 • 6 широки прегради
 • 70мм ширина и рамка
 • Водоотпорни дихтунзи
 • Четири сезонско стакло
 • Загарантиран КВАЛИТЕТ

Оптимална заштита од БУЧАВА.
Совршено затворање,одлична топлинска ИЗОЛАЦИЈА.
Енергетски ефикасни за да заштедите на електрична енергија.

Ролетни и завеси

Зебра завеси за сечиј вкус. Ваше е само да одберете.

Различни бои и дезени кои се вклопуваат во вашиот ентериер.

Туш кабини

Продажба на туш кабини по мерка.
Голем избор на туш кабини за сечиј вкус

Ламинат

Висококвалитетен ламинат од најквалитетниот германски производител KRONO (Original).